Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi

  • 60 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Jeśli masz wczesny lot z Marsylii, Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi Marsylia o powierzchni 60 m² leży 25 km od lotniska Aix-en-Provence.

W obiekcie noclegowym Goście mają do dyspozycji balkon ze zmywarką. Dla większej wygody gości w apartamencie znajduje się 1 łazienka. W łazience znajdują się ręczniki.

Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi oferuje dostęp do pełnowymiarowej kuchni z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

Pałac Longchamp znajduje się w odległości około 20 min piechotą, a goście mogą również odwiedzić Fort św. Jana w odległości 2 km od apartamentu. Z 1-pokojowego apartamentu można w 20 min dojść do centrum miasta. Bazylika Notre Dame de la Garde w Marsylii leży w prawie 3 km stąd. Przystanek autobusowy Cristofol National, położony w 50 metrach, a także Desiree Clary, w odległości 10 min spacerem, sprawiają, że Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi Marsylia
Le Cocon De La Belle De Mai
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Le Cocon De La Belle De Mai

8.0
Bardzo dobry 6 opinii
372 m od nieruchomości
USD 74 USD 67
za noc
Appartement Rooftop Vue Mer By Weekome
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement Rooftop Vue Mer By Weekome

8.0
Bardzo dobry 4 opinie
517 m od nieruchomości
USD 665 USD 599
za noc
Studio 1 Etage Au Centre De Marseille
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio 1 Etage Au Centre De Marseille

7.0
Dobry 4 opinie
778 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Aix-en-Provence
    25 km

    Stacje kolejowe

    Saint-Charles train station
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji13213016231wf
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi.
    • Czy w Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi jest kuchnia?
      W Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Aix-en-Provence
    25 km

    Stacje kolejowe

    Saint-Charles train station
    1,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Fully Equipped Apartment Balcony Sleeps 7 Wifi Marsylia
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij